Cup'er 2018

Lillehammer-cup, Hadelandcupen, Elverumsturnering og Sandarcup

Serien 2018

Vi har 2 stk 9'er lag i serien våren 2018

Informasjon og kontaktpersoner for J12-13

Vi har begynt å teste ut bruk av Spond - app for påmelding til kamper!

Velkommen til trening onsdag og fredag

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
24.06 18:00 Vardal ipk kunstgress 9er A B  
Vind /Vardal 1 - Hadeland J13-1 11 - 0  
22.06 15:00 Sparebank1 banen H  
Hadeland J13-1 - Lillehammer KFK 1 0 - 3  
20.06 18:15 Kolbukam. ip B  
Kolbu/KK /Skreia/Eina/Reinsvoll 1 - Hadeland J14-1 7 - 1  
13.06 19:30 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-1 - Gjøvik-Lyn J14 1 - 1  
12.06 19:00 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-2 - Nordre Land /Torpa J14 1 - 7  
24.06 18:00 Vardal ipk kunstgress 9er A B  
Vind /Vardal 1 - Hadeland J13-1 11 - 0  
22.06 15:00 Sparebank1 banen H  
Hadeland J13-1 - Lillehammer KFK 1 0 - 3  
20.06 18:15 Kolbukam. ip B  
Kolbu/KK /Skreia/Eina/Reinsvoll 1 - Hadeland J14-1 7 - 1  
13.06 19:30 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-1 - Gjøvik-Lyn J14 1 - 1  
12.06 19:00 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-2 - Nordre Land /Torpa J14 1 - 7  
10.06 13:00 Grue stadion B  
Grue J14 9er - Hadeland J14-1 5 - 2  
08.06 12:00 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-2 - Faaberg 4 - 0  
06.06 18:45 Vind kunstgress B  
Vind 2 - Hadeland J13-1 2 - 0  
04.06 19:30 Sparebank1 nord H  
Hadeland J13-1 - Skreia /Kolbu/KK 2 - 1  
02.06 14:00 Gjensidigebanen KG B  
Fagernes J14 9er - Hadeland J14-2 8 - 2  
01.06 13:00 Hadeland Energi banen H  
Hadeland J14-1 - Lillehammer KFK 1 0 - 0  
30.05 15:00 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-2 - Lillehammer KFK 3 3 - 0  
29.05 19:30 Gjøvik stadion nye kunstgressbane B  
Gjøvik-Lyn - Hadeland J13-1 2 - 1  
27.05 19:00 Sittpå sletta nord H  
Hadeland J13-1 - Vind /Vardal 1 0 - 8  
26.05 16:00 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-1 - Raufoss J14-1 2 - 6  
21.05 18:00 Sittpå sletta nord H  
Hadeland J13-1 - Gjøvik-Lyn 0 - 7  
19.05 15:00 Stampesletta 9er B  
Lillehammer KFK 1 - Hadeland J13-1 2 - 0  
18.05 15:00 Stampesletta B  
Lillehammer KFK 2 - Hadeland J14-2 2 - 0  
18.05 13:00 SH-banen, Kunstgress B  
Brumunddal - Hadeland J14-1 0 - 1  
15.05 19:30 Sparebank1 sør H  
Hadeland J13-1 - Vind 2 1 - 2  
12.05 15:00 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-2 - Fron 2 - 4  
10.05 19:30 Sparebank1 banen H  
Hadeland J14-1 - Ottestad -1 0 - 2  
08.05 18:00 Raufoss Storhall B  
Raufoss J14-2 7er - Hadeland J14-2 9 - 0  
08.05 18:00 Skreia ipl kunstgress B  
Skreia /Kolbu/KK - Hadeland J13-1 10 - 0  
05.05 15:00 Black River Park kunstgress B  
Ridabu J14 - Hadeland J14-1 6 - 0  
04.05 15:00 Linflåa kunstgressbane B  
Follebu /Gausdal J14 - Hadeland J14-2 3 - 0  
27.04 13:00 Hadeland Energi banen H  
Hadeland J14-1 - Elverum 1 1 - 3  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift